صفحه اصلي > اخبار 
يکشنبه ٢٦ ارديبهشت ١٤٠٠

پایگاه داده های بین المللی
انجمن های علمی ایران
مراکز و موسسات تحقیقاتی و پژوهشی مرتبط
سازمان های بین المللی مرتبط
وزارتخانه ها و سازمانهای داخلی

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 5435
 بازدیدکنندگان آنلاین : 1
اخبار > قطع مقرری دانشجویان مقطع دکتری تخصصی و پژوهشی
 


مهم / فوری

قطع مقرری دانشجویان مقطع دکتری تخصصی و پژوهشی

در جلسه شورای تحصیلات تکمیلی مورخ 03/10/97 مبنی بر قطع مقرری دانشجویان مقطع دکتری تخصصی و پژوهشی (پایان ترم 5 جهت دانشجویان دکتری تخصصی و ترم 4 برای دانشجویان دکتری پژوهشی) تا زمان تصویب پروپوزال یا شرکت در آزمون جامع، از ابتدای فروردین سال 98 اجرا گردد.

در جلسه شورای تحصیلات تکمیلی مورخ 03/10/97 با توجه به درخواست تعدادی از دانشجویان مقطع دکتری تخصصی و پژوهشی مبنی بر عدم آمادگی جهت دفاع از پروپوزال یا شرکت در آزمون جامع تا پایان ترم جاری (نیمسال اول 98-97) مقرر شد، مصوبه قبلی شورای تحصیلات تکمیلی مورخ 26/08/97 مبنی بر قطع مقرری دانشجویان مقطع دکتری تخصصی و پژوهشی (پایان ترم 5 جهت دانشجویان دکتری تخصصی و ترم 4 برای دانشجویان دکتری پژوهشی) تا زمان تصویب پروپوزال یا شرکت در آزمون جامع، از ابتدای فروردین سال 98 اجرا گردد. کلیه دانشجویان دکتری گروه که در ترم 5 یا بالاتر بوده  و هنوز موفق به شرکت در آزمون جامع و تصویب پروپوزال خود در دفتر تحصیلات تکمیلی(دکتری پژوهشی ترم 4 و بالاتر) نشده اند رسانده شود که تا پایان اسفند سال جاری جهت انجام این امور مهلت دارند. 

 

1397/10/11  -  ١٤:٠٩ / شماره خبر : ١٣٤٤٥ / تعداد نمایش : 749


خروج
سایت دانشگاهاثربخشي آموزش خانواده تئوري سيستمي بوئنمعاونت آموزشیدكتر حسن رفيعيمعاونت پژوهشیمعاونت درمانکتابخانه مرکزیمعاونت فرهنگی و دانشجوییاعضای هیئت علمی

Copyright © 2009 U.S.W.R - All rights reserved. دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی