صفحه اصلي > اخبار 
پنج شنبه ١٤ اسفند ١٣٩٩

پایگاه داده های بین المللی
انجمن های علمی ایران
مراکز و موسسات تحقیقاتی و پژوهشی مرتبط
سازمان های بین المللی مرتبط
وزارتخانه ها و سازمانهای داخلی

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 4881
 بازدیدکنندگان آنلاین : 1
اخبار > وبینار علل اجتماعی سلامت و بیماری در شیراز 29 بهمن از ساعت 19 تا 21 برگزار می شود.
 


وبینار علل اجتماعی سلامت و بیماری در شیراز 29 بهمن از ساعت 19 تا 21 برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز فارس،معاون پژوهشی جهاد دانشگاههی استان فارس با اشاره به اقدامات پژوهشی و تحقیقاتی این نهاد در زمینه علوم رفتاری و مسائل اجتماعی، از برگزاری وبیناری با عنوان علل اجتماعی سلامت و بیماری خبر داد.وبینار علل اجتماعی سلامت و بیماری در شیراز 29 بهمن از ساعت 19 تا 21 برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز فارس،معاون پژوهشی جهاد دانشگاههی استان فارس با اشاره به اقدامات پژوهشی و تحقیقاتی این نهاد در زمینه علوم رفتاری و مسائل اجتماعی، از برگزاری وبیناری با عنوان علل اجتماعی سلامت و بیماری خبر داد.

دکتر مریم سروش گفت: وبینار علل اجتماعی سلامت و بیماری یک رویداد علمی ویژه دانشجویان دوره های تحصیلات تکمیلی، پژوهشگران و اعضای هیئت علمی دانشگاه ها و مراکز آموزشی است.

او با اشاره به اینکه وبینار مذکور 29 بهمن با سخنرانی پرفسور" ویلیام سی.کاگرهام" برگزار خواهد شد، گفت: زمان برگزاری این وبینار، ساعت 19 تا 21 تعیین شده است.

سروش ادامه داد: سخنران این وبینار، استاد ممتاز بازنشسته جامعه شناسی دانشگاه آلاباما، بیرمنگام آمریکا است و سخنرانی خود را با زبان اگلیسی ارائه خواهد داد.

او با بیان اینکه کاکرهام از برجسته ترین اساتید جهان در حوزه جامعه شناسی سلامت بوده و دارای تألیفات متعددی در حوزه عوامل اجتماعی موثر بر سلامت است، خاطرنشان کرد که این وبینار با همکاری جهاد دانشگاهی استان فارس و دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی شیراز برگزار می شود. 

سروش یادآور شد: دپارتمان مدیریت رفاه اجتماعی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی با همکاری گروه پژوهشی علوم رفتاری جهاد دانشگاهی فارس، برگزاری این وبینار علمی تخصصی را بر عهده دارند.

معاون پژوهشی جهاد دانشگاهی استان فارس از علاقه مندان دعوت کرد که از طریق https://connect.uswr.ac/swhm به این وبینار بپیوندند.


١١:٣٥ - چهارشنبه ٢٩ بهمن ١٣٩٩    /    عدد : ١٨٤٤٠    /    تعداد نمایش : ١


1399/11/29  -  ١١:٤٤ / شماره خبر : ١٨٤٣٩ / تعداد نمایش : 29


خروج
اثربخشي آموزش خانواده تئوري سيستمي بوئنسایت دانشگاهدكتر حسن رفيعيمعاونت آموزشیمعاونت پژوهشیمعاونت درمانکتابخانه مرکزیمعاونت فرهنگی و دانشجوییاعضای هیئت علمی

Copyright © 2009 U.S.W.R - All rights reserved. دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی