صفحه اصلي > اخبار 
يکشنبه ٢٦ ارديبهشت ١٤٠٠

پایگاه داده های بین المللی
انجمن های علمی ایران
مراکز و موسسات تحقیقاتی و پژوهشی مرتبط
سازمان های بین المللی مرتبط
وزارتخانه ها و سازمانهای داخلی

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 5433
 بازدیدکنندگان آنلاین : 1
اخبار > پیام رئیس دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی در گرامی داشت روز جهانی " کارگر"
 


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی؛

پیام رئیس دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی در گرامی داشت روز جهانی " کارگر"

رئیس دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی روز شنبه در گرامی داشت روز جهانی " کارگر" پیامی برای همکاران واحدهای خدماتی در دانشگاه و مراکز درمانی تابعه منتشر کرد.

   رئیس دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی روز شنبه در گرامی داشت روز جهانی " کارگر" پیامی برای همکاران واحدهای خدماتی در دانشگاه و مراکز درمانی تابعه منتشر کرد.

   به گزارش وبدای دانشگاه، متن کامل پیام دکتر حمیدرضا خانکه به این شرح است:

   11 اردیبهشت ماه و روز جهانی " کارگر"، یادآور دستان زحمتکش و چهره صبور، کم توقع و همراه همکارانی است  که در واحدهای مختلف دانشگاه و مراکز درمانی، و گوشه به گوشه هر شهر و دیاری، با دلی دریایی و سختکوشی، از دیگر فعالیت های جامعه پشتیبانی می کنند.

   كارگران بازوان حركت هر جامعه ‌ای به سوی رشد، تعالی و شكوفايی هستند، بی شك همه پيشرفت‌های حاصل در مسير زندگی نشات گرفته از رشد و پويايی فكرو گسترش انديشه است و در هر جامعه ‌ای كه از فرصت انديشه و بازوی توانای كارگران بهتر استفاده شود، توسعه و پيشرفت، رونقی دو چندان خواهد يافت.

   نیروهای خدماتی در واحدهای مختلف دانشگاه و مراکز درمانی، نقش تاثیرگذار خود را در مجموعه ای حامی و پشتیبان از چرخه آموزش، پژوهش و درمان، بخوبی ایفاء می کنند.

   ضمن گرامی داشت روز جهانی " کارگر"، از خدمات همکاران پرتلاشم در واحدهای خدماتی دانشگاه و مراکز تابعه که شبانه روز در خدمت دیگر اعضای خانواده بزرگ دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی هستند، تشکر کرده و آرزوی سلامتی و بهروزی برایشان دارم.

دکتر حمیدرضا خانکه

رئیس دانشگاه

 

1400/02/11  -  ١٤:٣٦ / شماره خبر : ١٩٠٦٧ / تعداد نمایش : 3


خروج
سایت دانشگاهاثربخشي آموزش خانواده تئوري سيستمي بوئنمعاونت آموزشیدكتر حسن رفيعيمعاونت پژوهشیمعاونت درمانکتابخانه مرکزیمعاونت فرهنگی و دانشجوییاعضای هیئت علمی

Copyright © 2009 U.S.W.R - All rights reserved. دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی