صفحه اصلي > اخبار 
يکشنبه ٢٦ ارديبهشت ١٤٠٠

پایگاه داده های بین المللی
انجمن های علمی ایران
مراکز و موسسات تحقیقاتی و پژوهشی مرتبط
سازمان های بین المللی مرتبط
وزارتخانه ها و سازمانهای داخلی

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 5426
 بازدیدکنندگان آنلاین : 1
اخبار > پیام تبریک رئیس دانشگاه به مناسبت فرارسیدن سالروز بزرگداشت مقام " استاد "
 


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی؛

پیام تبریک رئیس دانشگاه به مناسبت فرارسیدن سالروز بزرگداشت مقام " استاد "

رئیس دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی روز یکشنبه در سالروز "معلم" و بزرگداشت مقام " استاد "، با انتشار پیام، این مناسبت را به همه اعضای هیات علمی، اساتید و مربیان دانشگاه تبریک گفت.


   رئیس دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی روز یکشنبه در سالروز "معلم" و بزرگداشت مقام " استاد "، با انتشار پیام، این مناسبت را به همه اعضای هیات علمی، اساتید و مربیان دانشگاه تبریک گفت.

   به گزارش وبدای دانشگاه، متن کامل پیام دکتر حمیدرضا خانکه به این شرح است:

به نام خداوند بخشنده و مهربان

   12 اردیبهشت ماه، روز " معلم " و بزرگداشت مقام " استاد " را به همه اعضای محترم هیات علمی، اساتید و مربیان ارزشمند در دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی تبریک عرض می کنم.

    افتخار می کنم که در دانشگاهی خدمت می کنم که اساتید و مدرسان آن علاوه بر انتقال دانش به دانشجویان خود، مهارت خوب دیدن، خوب شنیدن و هنر یکدلی و انتقال انرژی مثبت و آرامش به مددجویان را آموزش می دهند.

    رشته های منحصربفرد و متخصصان مجرب و توانایی که برای تدریس در دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی خدمت می کنند، مجموعه ای خاص در نظام سلامت کشور را تشکیل داده اند که فقط به درد جسم جامعه نمی پردازند، بلکه درد روان را تسکین دهنده بوده و برگشت به زندگی ، و خانه و خانواده را هدف قرار می دهند.

    در شرایط بحرانی شیوع کرونا در کشور، شاید بیش از هر زمان دیگر به تخصص، توانمندی و مهارت متخصصان حوزه های توانبخشی، سلامت اجتماعی و روانی نیاز است تا حال جامعه بهبود یابد و بتواند استوار و سربلند در مقابل مشکلات بایستد.

   فعالیت اعضای محترم هیات علمی، اساتید و مربیان این دانشگاه، همان باقیات و صالحات است، که چراغ امید را در دل ناامیدان روشن می کند و دست آنان را در مسیر سبز زندگی می گیرد.

   ضمن احترام به مقام معلم و استاد شهید حجت الاسلام والمسلمین مرتضی مطهری و دیگر معلمان و مدرسان شهید که در سنگر مدرسه و دانشگاه جان باختند، برای یکایک همکاران هیات علمی، اساتید و مربیان آرزوی سلامتی و بهروزی دارم .

دکتر حمیدرضا خانکه

رئیس دانشگاه

1400/02/12  -  ١٤:٥٣ / شماره خبر : ١٩٠٧٤ / تعداد نمایش : 6


خروج
سایت دانشگاهاثربخشي آموزش خانواده تئوري سيستمي بوئنمعاونت آموزشیدكتر حسن رفيعيمعاونت پژوهشیمعاونت درمانکتابخانه مرکزیمعاونت فرهنگی و دانشجوییاعضای هیئت علمی

Copyright © 2009 U.S.W.R - All rights reserved. دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی