صفحه اصلي > اخبار 
يکشنبه ٢٦ ارديبهشت ١٤٠٠

پایگاه داده های بین المللی
انجمن های علمی ایران
مراکز و موسسات تحقیقاتی و پژوهشی مرتبط
سازمان های بین المللی مرتبط
وزارتخانه ها و سازمانهای داخلی

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 5431
 بازدیدکنندگان آنلاین : 3
اخبار > اولین مرحله " واکسیناسیون کرونا " برای کارکنان دانشگاه، در روز چهارشنبه 15 اردیبهشت ماه اجرا می شود
 


قابل توجه همکاران محترم:

اولین مرحله " واکسیناسیون کرونا " برای کارکنان دانشگاه، در روز چهارشنبه 15 اردیبهشت ماه اجرا می شود

معاونت درمان دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی امروز طی اطلاعیه ای اعلام کرد: پیرو هماهنگی و تلاش حوزه ریاست و معاونت درمان دانشگاه، اولین مرحله از برنامه واکسیناسیون کرونا برای کارکنان دانشگاه، در روز چهارشنبه ( ۱۵ اردیبهشت ماه ) در سالن ورزشی دانشگاه اجرا می شود.


   معاونت درمان دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی امروز طی اطلاعیه ای اعلام کرد: پیرو هماهنگی و تلاش حوزه ریاست و معاونت درمان دانشگاه، اولین مرحله از برنامه واکسیناسیون کرونا برای کارکنان دانشگاه، در روز چهارشنبه ( ۱۵ اردیبهشت ماه ) در سالن ورزشی دانشگاه اجرا می شود.

    به گزارش وبدای دانشگاه، معاونت درمان دانشگاه در این اطلاعیه، با اشاره به اینکه اولویت بندی افراد در هر مرحله براساس دستورالعمل مورد تایید وزارت بهداشت مشخص شده است، افزود: افراد واجد شرایط برای مرحله اول این برنامه، طبق جدول تعیین شده که شامل گروه های مختلف آسیب پذیر و در معرض خطر بلحاظ بیماری های زمینه ای و یا شرایط سنی، کاری و شغلی می شود (( لینک آن در زیر این خبر درج شده است ))، طی دو روز آینده  از طریق پیامک نسبت به زمان مراجعه خود با خبر می شوند.

    در این اطلاعیه تصریح شد: همه کارکنان دانشگاه طبق برنامه زمان بندی شده و در مراحل مختلف برنامه واکسیناسیون قرار می گیرند، ضمن آنکه مقرر شده، برنامه واکسیناسیون همه کارکنان دانشگاه تا نیمه اردیبهشت ماه جاری در چند مرحله انجام، و به اتمام برسد.

    معاونت درمان دانشگاه با اشاره به اینکه برنامه دقیق زمان بندی شده برای گروه های مختلف از کارکنان در چند مرحله مشخص شده است، و فرصت مجدد، تغییر و یا جابجایی برای افراد در هر مرحله وجود ندارد، از همه کارکنان دانشگاه خواست تا حتما طبق برنامه زمان‌بندی شده که بصورت پیامک اطلاع رسانی خواهد شد، به محل واکسیناسیون (سالن ورزشی دانشگاه) مراجعه کنند.

    گفتنی است؛ دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی از اواسط اسفندماه سال گذشته (1399)، برنامه واکسیناسیون کرونا را طی چند مرحله برای کادر درمانی در بیمارستان ها و کلینیک های تابعه دانشگاه اجرا کرد و با انجام این برنامه در مراکز درمانی، اجرای برنامه واکسیناسیون برای کارکنان دانشگاه را آغاز کرده است.

برای اطلاع از جدول اولویت بندی در مرحله اول از برنامه واکسیناسیون کارکنان، روی لینک زیر کلیک کنید:

لینک

1400/02/13  -  ١١:١٩ / شماره خبر : ١٩٠٩٠ / تعداد نمایش : 6


خروج
سایت دانشگاهاثربخشي آموزش خانواده تئوري سيستمي بوئنمعاونت آموزشیدكتر حسن رفيعيمعاونت پژوهشیمعاونت درمانکتابخانه مرکزیمعاونت فرهنگی و دانشجوییاعضای هیئت علمی

Copyright © 2009 U.S.W.R - All rights reserved. دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی