شنبه ١٦ اسفند ١٣٩٩
جستجوی پیشرفته   جستجوی وب
صفحه اصلي 
 • دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، به دانشگاه "علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی" تغییر نام داد
  دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، بنا به استناد رای صادره شورای گسترش دانشگاه­‌های علوم پزشکی و موافقت دکتر سعید نمکی وزیر بهداشت، به دانشگاه " علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی " تغییر نام داد.

 • وبینار علل اجتماعی سلامت و بیماری در شیراز 29 بهمن از ساعت 19 تا 21 برگزار می شود.
  به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز فارس،معاون پژوهشی جهاد دانشگاههی استان فارس با اشاره به اقدامات پژوهشی و تحقیقاتی این نهاد در زمینه علوم رفتاری و مسائل اجتماعی، از برگزاری وبیناری با عنوان علل اجتماعی سلامت و بیماری خبر داد.

 • قابل توجه دانشجویانی که دفاع از پایان نامه در پیش دارند.
  با توجه به پاندمی ویروس کوید 19، دانشجویان محترمی که در روزهای آتی جلسه دفاع از پایان نامه در پیش دارند و دفاع حضوری امکان پذیر نمی باشد،جهت تسریع و اطلاع از نحوه دفاع آنلاین ، لطفا فایل پیوست خبر را مطالعه نمایند .

 • برگزاری کارگاه آموزشی مالکیت فکری با محوریت حوزه سلامت
  با عنایت به شیوع کرونا و محدودیت های موجود در برگزاری کارگاه های آمورشی مذکور و با توجه به لزوم پیگیری برنامه های آموزشی و درخواست های متعدد از سوی دانشگاه های علوم پزشکی مبنی بر برگزاری دوره های مذکور، دفتر توسعه فناوری سلامت معاونت وزارت متبوع با همکار ی کانون پتنت ایران، برگزاری این کارگاه ها را در قالب 30 جلسه وبینار دو ساعته برنامه ریزی نموده است .

 • سومین بخشنامه داخلی آموزش در زمان کرونا
  آخرین تصمیمات در خصوص تدام فعالیت های آموزشی در زمان کرونا اعضای محترم هیئت علمی و دانشجویان گرامی لطفا" فایل ضمیمه مطالعه گردد.

اخبار

اثربخشي آموزش خانواده تئوري سيستمي بوئنسایت دانشگاهدكتر حسن رفيعيمعاونت آموزشیمعاونت پژوهشیمعاونت درمانکتابخانه مرکزیمعاونت فرهنگی و دانشجوییاعضای هیئت علمی

Copyright © 2009 U.S.W.R - All rights reserved. دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی