چهارشنبه ١٩ بهمن ١٤٠١
جستجوی پیشرفته   جستجوی وب
صفحه اصلي 
 • درصدد دیده بانی حوزه سلامت اجتماعی و آسیب های اجتماعی هستیم
  رئیس دانشکده سلامت اجتماعی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی امروز (چهارشنبه) با اشاره به اینکه در حوزه سلامت اجتماعی در کشور، نهاد و رصد دیده بانی نداریم، گفت: دانشکده سلامت اجتماعی این دانشگاه می تواند خدمات مفیدی را در این راستا ارائه نماید و درصددیم به طور رسمی، دیده بانی حوزه سلامت اجتماعی و آسیب های اجتماعی را محقق کنیم.

 • دیدار معاون و مدیران آموزشی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی با دکتر حسینی سرپرست جدید دانشگاه
  دکتر حمیدرضا خرم خورشید معاون آموزشی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی و جمعی از مدیران این معاونت، در دیدار با دکتر حسینی سرپرست جدید این دانشگاه، از نقطه نظرات ایشان در حوزه آموزشی مطلع شدند و به تبادل نظر پرداختند.

 • سرپرست دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی منصوب شد
  دکتر بهرام عین اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی دکتر سیدعلی حسینی را به عنوان سرپرست دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی منصوب کرد.

 • پیام دکتر خانکه در تشکر از زحمات و حمایت های همه همکاران، اساتید و دانشجویان، در طول دو سال مسئولیت دانشگاه
  دکتر حمیدرضا خانکه مدیر گروه و رئیس مرکز تحقیقات سلامت در حوادث و بلایا دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی بعد ازظهر امروز، طی پیامی از زحمات و حمایت های اعضای هیات رئیسه، روسا و مدیران پیشین دانشگاه، اساتید، کارکنان دانشگاه و مراکز تابعه، دانشجویان، مجموعه مدیران وزارتی و کلیه سازمان ها و نهاد های ذیربط، در طول دو سال گذشته که مسئولیت دانشگاه را بعهده داشت، تشکر کرد.

 • حل مشکلات سلامتی از نگاه عوامل اجتماعي موثر بر سلامت را نادیده نگیریم
  دکتر حمیرا سجادی عضو هیات علمی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی امروز (یکشنبه) طی سخنانی در دومین کنگره رصد اجتماعی کووید ۱۹ تاکید کرد: حل مشکلات سلامتی از نگاه عوامل اجتماعي موثر بر سلامت را نادیده نگیریم و باید در مداخلات و بررسی مشکلات سلامت و بهداشت این مهم را درنظر داشته باشیم .

سایت دانشگاهاثربخشي آموزش خانواده تئوري سيستمي بوئنمعاونت آموزشیمعاونت پژوهشیدكتر حسن رفيعيمعاونت درمانکتابخانه مرکزیمعاونت فرهنگی و دانشجوییاعضای هیئت علمی

Copyright © 2009 U.S.W.R - All rights reserved. دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی